PL|EN

o nas

Firma AntiAging Institute powstała w 2008 roku. Jest dynamicznie rozwijającą się firmą dostarczającą swoim Klientom nowoczesne rozwiązania z obszaru medycyny estetycznej, biotechnologii oraz kosmetyki profesjonalnej. Oferowane przez AntiAging Institute produkty umożliwiają osiąganie wspaniałych efektów w zakresie odmładzania i profilaktyki urody.

Nasz sukces zawdzięczamy przede wszystkim ciągłemu działaniu i niestrudzonym poszukiwaniom najlepszych jakościowo rozwiązań, spełniających światowe standardy i oczekiwania naszych Klientów. Od początku naszej działalności blisko współpracujemy ze specjalistami z dziedziny anti-aging w Polsce a także zagranicą i czerpiemy z ich doświadczeń konieczną
do rozwoju wiedzę oraz naukę.

Jako pierwsi wprowadziliśmy i edukowaliśmy polski rynek na temat peptydów biomimetycznych. Staramy się, aby firma rozwijała się z roku na rok konsekwentnie i stabilnie, dlatego też każdego roku poszerzamy naszą ofertę o nowości. Rozwojowi firmy także sprzyja rozwój całej branży i rosnąca świadomość społeczeństwa, a tym samym rozszerzająca się grupa potencjalnych pacjentów.

Dziś mamy rzeszę kilkuset lekarzy stosujących z sukcesem nasze produkty. Cieszy nas ich zaufanie, docenienie najwyższej jakości produktu, co jest jednocześnie potwierdzeniem satysfakcji pacjentów z uzyskiwanych rezultatów.

Zespół AntiAging Institute tworzą ludzie energiczni i młodzi (zarówno ciałem jak i duchem), którzy całe serce wkładają w starania, by docierać do coraz większej grupy odbiorców, tworzą firmę i wraz z firma rosną.