Bo prawdziwa młodość przychodzi z wiekiem
AntiAging daje Ci niepowtarzalną szansę spojrzenia na upływ czasu z zupełnie innej strony.

Witaminy Monoderma

Monoderma to witaminy A,C i E w skondensowanej postaci do codziennej pielęgnacji skóry. Nie zawierają konserwantów i substancji zapachowych. Zamknięte w wygodnych pojedynczych kapsułkach MonoDermoDose®, zawierają jedynie aktywne składniki w najczystszej postaci. Gwarantuje to maksymalną przyswajalność, nawet przy najbardziej wrażliwej skórze oraz większą efektywność działania witamin, które, w ten sposób zabezpieczone, nie są narażone na działanie czynników zewnętrznych.

Codzienne stosowanie witamin u osób młodych zapobiega utracie kolagenu i elastyny, a u osób dojrzałych stymuluje syntezę tych związków, spowalniając proces starzenia się skóry, czyniąc ją zarazem gładką i promienną. Stosowanie kapsułek Monodermà doskonale sprawdza się również po zabiegach estetycznych takich jak: mezoterapia czy peeling chemiczny oraz kuracje polaserowe, a także przy nadmiernym rogowaceniu skóry czy przy fototerapii.

NOWOŚĆ!!! Monoderma' M5 - kwas foliowy o właściwościach przeciwstarzeniowych i regenerujących do stosowania na skórę!!! Czytaj więcej...

Witaminy Monoderma' dostępne w wybranych gabinetach medycyny estetycznej.

Cena detaliczna ok. 130zł

 

Witaminy Monoderma polecają:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Produkty w ofercie:

AntiAging Institute Sp. z o.o.
tel./fax: +48 22 842 06 94
e-mail: biuro@antiaging.com.pl
Copyright ©2014 AntiAging Institute